O atelieru

O atelieru

Hlavní náplní naší práce jsou projekty všech stupňů jak obytných staveb, tak průmyslových, polyfunkčních či sportovních objektů. Zkušenosti máme také s rekonstrukcemi, půdními vestavbami apod.

 

Dalším oborem naší tvorby jsou územní plány měst a obcí.

Na základě zkušeností v oboru architektura a urbanismus jsme spolu s dalšími techniky v roce 2002 vytvořili fungující tým specialistů, který vám dokáže pomoci při správném rozhodování v důležitých investicích jak osobních, tak firemních, jakým je stavba objektu rodinného domu, sídla firmy, průmyslové haly nebo jakékoli jiné stavby. Protože správná připravenost stavby Vám dokáže ušetřit čas i peníze.

Naším hlavním cílem je vysoká úroveň poskytovaných služeb a to včetně formální stránky věci. Konstruktivní komunikace s investory i se všemi spolupracovníky je pro nás samozřejmostí a považujeme ji za základ dobrého výsledku společné práce. To je zřejmě také důvod, proč se k nám zákazníci s důvěrou vracejí.

Motto:
„…vzájemné porozumění, respekt, pokora
a zodpovědnost jsou základem při naší práci.
S každým novým konceptem přichází nová energie.”

GEBAS atelier architects s.r.o.
 

Pro větší pohodlí našich klientů jsme se v roce 2013 přesunuli do vlastních prostorů v Hradci Králové, Komenského 240. A pro uspokojení všech našich klientů, jsme otevřeli pobočky také v Praze na Národní a v Brně v Rooseveltově.
 

 

PŘOŽENY - Radíme, jaký materiál dřezu vybrat!

PŘOŽENY - Radíme, jaký materiál dřezu vybrat!

Nerez, granit nebo kámen? Proč při plánování nové kuchyňské linky rozhodně nezapomenout na umístění a výběr vhodného dřezu? Je to zásadní, aby se vám v kuchyni dobře pracovalo! Dozvíte se více v článku, který s naším přispěním vyšel v internetovém magazínu PROŽENY dne 6.4. 2017.
BYTOVÝ DŮM TARABY. Moravské předměstí v Hradci Králové se mění i díky nám!

BYTOVÝ DŮM TARABY. Moravské předměstí v Hradci Králové se mění i díky nám!

Studie 90 dnů, územní řízení 3 roky a stavební povolení 2 roky.  
 
Od prvních skic, vizualizací a příprav architektonické studie bytového domu, který nesl pracovní název Pilot 3, uteklo již 8 let. 
 
V roce 2015 Ing. arch. Miroslav Gebas upravil vlastní projekt podle požadavků investora, který stavbu zkolaudoval v prosinci 2016. 
MF Dnes, Hradecká univerzita

MF Dnes, Hradecká univerzita

"Porstor jsme navrhli tak, aby tu byla místa pro výstavy plastik, fotografií nebo pro výuku, či dokonce pro divadelní představení pod širým nebem." Prozradil architekt Miroslav Gebas
Hospodářské noviny, Kanceláře budoucnosti

Hospodářské noviny, Kanceláře budoucnosti

Moderní kancelář se inspiruje starým čínským uměním
Ondřej Tikovský o rekonstrukci auly Univerzity Hradec Králové

Ondřej Tikovský o rekonstrukci auly Univerzity Hradec Králové

Host dne - Ondřej Tikovský, mluvčí univerzity Hradec Králové - See more at: http://vctv.cz/archiv/video/host-dne-25-01-2013-18-10#sthash.qKhhLMXB.dpuf
Host dne - Ondřej Tikovský, mluvčí univerzity Hradec Králové - See more at: http://vctv.cz/archiv/video/host-dne-25-01-2013-18-10
Host dne - Ondřej Tikovský, mluvčí Univerzity Hradec Králové
Pohodlný dům

Pohodlný dům

přinesl komfort i soukromí

Kontaktní formulář

Máte dotaz či připomínku? Napište nám.

GEBAS Zpravodaj

Přihlašte se zdarma k odběru našeho zpravodaje a budete pravidelně informováni o akcích a zvýhodněních které nabízíme.
Vložte e-mail:
Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.více informací
beru na vědomí