Informace o našich typových domech a dřevostavbách

Informace o našich typových domech a dřevostavbách

Společně se společností WOOD STEP s.r.o. dodáváme typové i individuální rodinné domy včetně varianty dodávky domu na klíč, a to klasickém, pasivním nebo nízkoenergetickém provedení dle české TNI 730329.« zpět na projekty typových domů

Pár slov o našich domech

Rodinný důmChcete li investovat do svého nového bydlení, máte možnost si pořídit běžný dům, který v následujících letech bude stále rychleji a výrazněji ztrácet svou hodnotu, nebo máte možnost si za stejnou cenu pořídit nízkoenergetický nebo pasivní dům, jehož hodnota bude stále růst. Pasivní domy jsou v dnešní době jedinou dobrou investicí do bydlení. Nízkoenergetické domy doporučujeme klientům pouze v případech pozemků, kde realizace pasivního domu je technicky problematická. Poslední možností s ohledem na cenu realizace domu je možnost realizace v klasickém provedení a standardu s tím že bude provedena technologická příprava pro možnost v budoucnu dům posunout do nízkoenergetického nebo pasivního standardu.
 

Hlavním důvodem proč si pořídit pasivní nebo nízkoenergetický dům jsou úspory v řádech miliónů korun. Pasivní nebo nízkoenergetický dům vám na úsporách nákladů na energie pro vytápění a ohřev vody a díky špičkovým materiálům ze kterých je postaven a s nimi souvisejícími nízkými náklady na údržbu domu přinese po 20 letech oproti běžným domům až 2 mil. Kč. Dům je projektován konstrukčně a materiálově tak, aby jeho životnost obstála minimálně po 5 generací, což vyjádřeno v letech je 100 let. Matematika úspor je pak velice jednoduchá. Můžete si koupit běžný dům a 30 let šetřit na jeho následnou nákladnou rekonstrukci, nebo můžete investovat do domu od nás, který vám za 30 let umožní si pořídit díky úsporám další dům ať už pro vás nebo pro členy vaší rodiny.
 

Architektura a design našich domů

Mladistvým návrhem našich domů se snažíme přinést na trh domy soudobého moderního designu za příjemnou cenu. Zajímavostí našich domů je kompaktní architektura, která souvisí s energetickými nároky na pasivní či nízkoenergetické stavby. Důležitým rysem našich domů jsou navržené velkorysé prosklené plochy u každého z našich typových domů, ergonomicky řešené dispozice, velká centrální místnost - "obytný prostor", který obstojí i pro větší společenská setkání.
 

Komfort bydlení v našich domech

Rodinný dům

Jednoduše můžeme naše domy charakterizovat unikátním mikroklimatem, který je tvořen neustálým přísunem čerstvého vzduchu, konstrukcemi a materiály zabraňujícími vzniku plísní, vysoce prosvětleným interiérem, stabilní vlhkostí a maximálním tepelným komfortem. Rádi vás provedeme nějakým z našich realizovaných domů.

Opravdu důležitým aspektem našich staveb je důraz na použití zdravotně nezávadných materiálů bez formaldehydu a difúzně otevřené konstrukce, která slouží jako důležitá prevence vzniku plísní. Plísně jsou dnes fatální problém všech současných staveb v EU včetně ČR.

Ke komfortu bydlení také patří technologie inteligentního řízení celého domu nebo jeho části.Rodinný dům Spojil

Kvalita našich rodinných domů

U našich domů je kvalita realitou. V první řadě to jsou vysoce kvalitní materiály - např. minerální izolace, difúzně otevřené nebo uzavřené větrané konstrukce využívající membránu, odhlučněná kanalizace, vysokotlaké rozvody vody, zasklení izolačním trojsklem, které filtruje UV záření další.

Stavba probíhá pouze na základě odsouhlaseného realizačního projektu, má stanovené kritické body, které podléhají 100% supervizi. Každá stavba má propracovaný systém kontroly kvality v několika úrovních pod dozorem stavebního dozoru a architekta projektu.

K našim domům je možné si zřídit garanční servis a pravidelnými kontrolními prohlídkami si prodloužit záruku na dům jako celek.

 

Pár slov k přípravě nového rodinného domu

Rodinný dům
V nabídce našich domů můžete najít jedno i dvoupodlažní typové domy, u kterých ušetříte řádově stovky tisíc korun za projektovou přípravu. U typových domů vám připravíme dokumentaci pro stavební povolení do 20 dnů včetně osazení domu na pozemku a připojení na technickou infrastrukturu.

V průběhu vyřizování stavebního povolení s naším projektovým manažerem vám můžeme zpracovat detailní návrh interiéru, tak abychom mohli vybrat jednotlivé materiály použité v interiéru domu jako podlahy, dveře, okna, malby, obklady, dlažby, sanita, vestavěné skříně a stěny a v poslední vybavení typovým a atypickým nábytkem.

Můžeme vám také dodat individuálně řešené rodinné domy jak můžete vidět v sekci reference - rodinné domy. U individuálních domů je nutné počítat s cca. 6 měsíci projektových příprav.

Kontaktní formulář

Máte dotaz či připomínku? Napište nám.

GEBAS Zpravodaj

Přihlašte se zdarma k odběru našeho zpravodaje a budete pravidelně informováni o akcích a zvýhodněních které nabízíme.
Vložte e-mail:
Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.více informací
beru na vědomí