Projektant / Stavební inženýr / Architekt

Do společnosti Gebas atelier architects s.r.o. hledáme kolegu či kolegyni na pozici architekt/projektant nebo projektant/stavební inženýr. Hlavní náplní naší práce jsou projekty rodinných domů, jak obytných staveb, staveb občanského vybavení, tak průmyslových, polyfunkčních či sportovních objektů.
Místo výkonu práce
Hradec Králové nebo Praha 7 (Holešovice) – dle výběru kandidáta
Typ pracovního poměru
Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Na dobu neurčitou
Plat
35.000-65.000,- dle výkonu

Náplň práce

Projektant / stavební inženýr:
  • ​Spolupráce na architektonických studiích – formou konzultace s architektem s ohledem na reálnost provedení záměru, předběžná architektonicko-konstrukční optimalizace
  • Samostatné vedení stavební části projektu
  • Samostatné vedení přiděleného projektu – řízení a koordinace profesí
  • Komunikace s klienty
  • Tvorba projektové dokumentace všech stupňů ve spolupráci s autorizovaným inženýrem pro pozemní stavby
  • Spolupráce s vykonavatelem inženýrské činnosti
  • Odpovědnost za technické řešení projektu a za splnění termínů – dílčích, konečných
Architekt / projektant:
  • Navrhování občanských a průmyslových staveb ve fázi studie a dokumentací pro územní rozhodnutí
  • Koncepční návrhy objektů
  • Dispoziční řešení, řešení interiéru, vizualizace
  • Spolupráce s vykonavatelem inženýrské činnost

Požadujeme

  • VŠ stavební, obor pozemní stavby, nebo obor pozemní stavby a architektura
  • Praxe nebo zkušenost s předprojektovou fází až po realizaci staveb, včetně spolupráce a koordinace s dodavateli staveb výhodou, ne nutností – zaučíme
  • Požadujeme samostatnou práci v software Archicad 18 a vyšší, základní 3D modelování pro dosažení výstupů rozsahu technické dokumentace, Lumion výhodou
  • Technické znalosti v oboru, znalost odborné terminologie a obecný přehled ve stavebnictví
  • Praxe v oboru je výhodou
  • Samostatnost a pro-aktivita při hledání správných řešení
  • Znalost práce s MS Office (především MS Excel)
  • Znalost anglického jazyka výhodou
  • ŘP skupiny B

Nabízíme

  • Kvalifikovanou práci v příjemném pracovním kolektivu
  • Motivující ohodnocení úměrné výkonu
  • Stabilní zázemí prosperující společnosti, atraktivní projekty
  • Vzdělávání, školení, osobnostní a profesní růst
  • Firemní teambuildingy a akce, možnost získání zvýhodněné Multisport karty
  • Příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti zdarma (káva, čaje)
  • Smlouva na dobu určitou 1. rok, při oboustranné spokojenosti dále doba neurčitá
  • Klouzavá pracovní doba, možnost převádět napracované hodiny
  • Nástup možný ihned, ale není nezbytnou podmínkou – rádi na Vás počkáme

Kontaktní osoba

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete prosím Váš životopis, motivační dopis a portfolio.

Alice Čechová
alice.cechova@gebasatelier.cz
+420 732 915 670

V souvislosti s nařízeními Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů Vás musíme informovat o zpracovávání vašich osobních údajů při konaném výběrovém řízení ve firmě Gebas atelier architects s. r. o.

Neváhejte,
a zeptejte se nás!

Poradíme Vám!

nahoru